Archiwum kategorii: Aktualności

Szkolenia IT – wrzesień-grudzień 2016

W edycji wrzesień-grudzień 2016 proponujemy szereg szkoleń z grafiki komputerowej i DTP oraz szkolenia typowe w naszej ofercie: administracja systemami operacyjnymi, sieciami komputerowymi i osprzętem IT. Dla początkujących standardowo oferujemy szkolenia ECDL Base. Więcej: http://vedius.pl/cennik/

Jesienna edycja szkoleń IT

Oferta szkoleniowa w miesiącach wrzesień – grudzień 2015 jest to kilka ciekawych propozycji m.in dla grafików komputerowych, operatorów DTP, administratorów sieci komputerowych. W ofercie dla osób początkujących tradycyjnie można znaleźć szkolenia z certyfikatem ECDL Base, ECDL Start.

Zapraszamy

Nowy projekt szkoleniowy EFS/POKL – bezpłatne szkolenia dla początkujących i zaawansowanych

Już w maju 2014 ruszamy z nowym projektem szkoleniowym skierowanym zarówno do osób bezrobotnych jak i pracujących. Więcej informacji na stronie projektu:

www.projektecdl.vedius.pl

W ramach projektu przewidziane są bezpłatne szkolenia dla osób początkujących (ECDL Start) jak i zaawansowanych (ECDL Advanced).

  1. 1.      Szkolenia dla początkujących:

Obsługa komputera, obsługa Internetu oraz podstawowych programów biurowych: edytory tekstu i arkusze kalkulacyjne

Szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem ECDL Start

  1. 2.      Szkolenie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

Obsługa pakietu oprogramowania biurowego na poziomie zaawansowanym: Edytory tekstu, Arkusze kalkulacyjne, Prezentacje multimedialne, Bazy danych

Szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem ECDL Advanced

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenie jest przeznaczone dla osób w wieku 25-65 z wykształceniem maksimum średnim, zamieszkałych na stałe lub czasowo w województwie małopolskim, na terenach wiejskich i w miastach do 50 tys. mieszkańców. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby bezrobotne, uczące się jak i pracujące. Szkolenia są całkowicie bezpłatne – w 100% finansowane z Funduszy Europejskich.

Cel szkolenia

Celem szkoleń jest nabycie praktycznych umiejętności w zakresie posługiwania się komputerem i najpopularniejszymi programami biurowymi, niezbędnymi w pracy zawodowej.

Osoby uczące się pracy z komputerem oraz posiadające tylko podstawową wiedzę i umiejętności zapraszamy na szkolenie dla początkujących – ECDL Stat.

Osoby posiadające już pewne umiejętności i pragnące je poszerzyć i udoskonalić zapraszamy na szkolenia dla zaawansowanych – ECDL Advanced.

Informacje i zapisy:

Centrum Szkoleń Informatycznych VEDIUS

Kraków ul. Kochanowskiego 28/1

Osoby do kontaktu

Barbara Węgiel

Tel. 12 633 01 64

Waldemar Węglarz

Tel. kom. 691 540 510

E-mail: biuro@vedius.pl

Pozycjonowanie stron www – bezpłatne szkolenie

Ostatnia edycja szkoleń w ramach projektu Nowe Technologie w Twojej firmie.

29 marca rozpoczynamy szkolenie pt. Pozycjonowanie stron internetowych. W ramach tego projektu uruchomimy jeszcze tylko dwa szkolenia: pierwsze to Joomla, drugie szkolenie to właśnie pozycjonowanie stron www.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.
Szkolenie w weekendy, dodatkowo uczesnicy otrzymują komplet materiałów szkoleniowych oraz Pendrive z bootowalnym systemem operacyjnym.

Zapraszamy

Ostatnie bezpłatne szkolenia – Joomla

Ostatnia edycja szkoleń w ramach projektu Nowe Technologie w Twojej firmie.

29 marca rozpoczynamy szkolenie pt. Joomla – projektowanie stron www. W ramach tego projektu uruchomimy jeszcze tylko dwa szkolenia: pierwsze to właśnie Joomla, drugie szkolenie to pozycjonowanie stron www.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.
Szkolenie w weekendy, dodatkowo uczesnicy otrzymują komplet materiałów szkoleniowych oraz Pendrive z bootowalnym systemem operacyjnym.

Certyfikat jakości MSUES dla Vedius

ceryfikatPo okresie przygotowań i dostosowaniu firmy do wymogów Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie uzyskaliśmy Certyfikat Jakości Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno Szkoleniowych.  Certyfikacja i akredytacja przez WUP ma na celu wyselekcjonowanie firm szkoleniowych świadczących usługi wysokiej jakości. Po dostosowaniu standardów świadczonych usług do wymogów Standardu w firmie został przeprowadzony dwudniowy audyt. Pozytywny wynik audytu pozwolił firmie Vedius jako pierwszej firmie szkoleniowej z branzy IT uzyskać certyfikat.

Umowa z PTI/ECDL

W dniu 03.06.2013 firma Vedius zawarła umowę nr PU/2013/75  z Biurem ECDL Polskiego
Towarzystwa Informatycznego na realizację egzaminów ECDL Core, realizowanych w ramach projektu
poddziałania 9.6.2 „Podnoszenie kwalifikacji językowych  i ICT żołnierzy zawodowych i pracowników
wojska w woj. Dolnośląskim”