Nowy projekt szkoleniowy EFS/POKL – bezpłatne szkolenia dla początkujących i zaawansowanych

Już w maju 2014 ruszamy z nowym projektem szkoleniowym skierowanym zarówno do osób bezrobotnych jak i pracujących. Więcej informacji na stronie projektu:

www.projektecdl.vedius.pl

W ramach projektu przewidziane są bezpłatne szkolenia dla osób początkujących (ECDL Start) jak i zaawansowanych (ECDL Advanced).

  1. 1.      Szkolenia dla początkujących:

Obsługa komputera, obsługa Internetu oraz podstawowych programów biurowych: edytory tekstu i arkusze kalkulacyjne

Szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem ECDL Start

  1. 2.      Szkolenie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

Obsługa pakietu oprogramowania biurowego na poziomie zaawansowanym: Edytory tekstu, Arkusze kalkulacyjne, Prezentacje multimedialne, Bazy danych

Szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem ECDL Advanced

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenie jest przeznaczone dla osób w wieku 25-65 z wykształceniem maksimum średnim, zamieszkałych na stałe lub czasowo w województwie małopolskim, na terenach wiejskich i w miastach do 50 tys. mieszkańców. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby bezrobotne, uczące się jak i pracujące. Szkolenia są całkowicie bezpłatne – w 100% finansowane z Funduszy Europejskich.

Cel szkolenia

Celem szkoleń jest nabycie praktycznych umiejętności w zakresie posługiwania się komputerem i najpopularniejszymi programami biurowymi, niezbędnymi w pracy zawodowej.

Osoby uczące się pracy z komputerem oraz posiadające tylko podstawową wiedzę i umiejętności zapraszamy na szkolenie dla początkujących – ECDL Stat.

Osoby posiadające już pewne umiejętności i pragnące je poszerzyć i udoskonalić zapraszamy na szkolenia dla zaawansowanych – ECDL Advanced.

Informacje i zapisy:

Centrum Szkoleń Informatycznych VEDIUS

Kraków ul. Kochanowskiego 28/1

Osoby do kontaktu

Barbara Węgiel

Tel. 12 633 01 64

Waldemar Węglarz

Tel. kom. 691 540 510

E-mail: biuro@vedius.pl